Facebook tarafından sosyal ağda sayfaları olan ve yönetenler için geliştirdiği mobil uygulama olan Sayfa Yöneticisi, ilk olarak iOS için çıkarılmıştı. Dün gün içerisinde Android işletim sistemli cihazlar için olan uygulama Google Play de yerini aldı.

Facebook’un Sayfa Yöneticisi uygulaması ile yöneticisi olduğunuz facebook sayfalarında yeni iletiler ve fotoğraflar yayınlayabiliyor , gelen özel mesajlara veya yorumlara cevap verebiliyorsunuz. Uygulamanın güzel yanlarından biri ise sayfanıza gelen yorum ve mesajları anında size bildiriyor. Böylelikle sayfalarınız üzerinde ki kontrolünüzü en üst seviyeye çıkarıyor. Uygulama aynı zamanda Facebook Insight desteği de sunmakta. Bu da oldukça güzel bir özellik.

facebook-sayfa-yoneticisi-uygulamasi-android

Uygulamayı Google Play bağlantısından inceleyebilirsiniz. Şuan için Google Play üzerinden indirmeler Türkiye için kapatılmış durumda. Facebook iOS uygulamasını çıkardığı zamanda bir hafta sonra Türkiye’ den indirmelere açmıştı. Büyük ihtimal Google Play den de bir hafta sonra indirilmeye başlanabilir.

Uygulamayı Türkiye den indirmek isteyenler aşağıdaki bağlantıyı kullanarak apk dosyasını edinip direk kurulum yapabilirler.

Facebook Sayfa Yöneticisi :

[wpdm_file id=17]

Uygulama dosyası TrustGo Security ve Trend Micro Mobile Security ile taranmıştır.