Vodafone dünya üzerinde bir çok ülkede hizmet veren bir şirket. Bu da tabiki kullanıcı beklentileri hakkında diğerlerine nazaran daha fazla tecrübe sahibi olmaları anlamına gelmekte. Yeni yıl yaklaşmasıyla Vodafone neredeyse en düşük tarifesinden en yüksek tarifesine kadar farklı boyutlarda internet paketi hediyeleri vermeye başladı. Kullanıcılar tarafından ise oldukça olumlu sonuçlar doğurmakta. Üstelik bazı hediye internet paketleri tek seferlik değil, haftalık!

Vodafone hat kullanıyorsanız eğer hiç durmadan Vodafone Yanımda (eski adı Vodafone Self Servis) uygulamasını akıllı cihazınıza kurun. Android kullanıcı Google Play üzerinden buradan kurabilirler.

Vodafone bedava internet paketi tarifeleri

Vodafone her tarifeye özel bedava internet paketleri vermektedir. 100 MB, 250 MB, 500 MB, 1 GB ve 2 GB lık bedava internet paketi hediyeleri vermekte olup alabileceğiniz bedava internet paketi sizin tarifenize göre Vodafone tarafından tanımlanmaktadır. Bu paketler 1 hafta içerisinde bitirilmez ise gelecek haftaya devir edilmemektedir.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Alınır?

  1. Vodafone Yanımda uygulamasını indirip cihazınıza kurun.
  2. Telefon numarası ve şifrenizi girip oturum açın.
  3. Paketler menüsüne girin.
  4. İnternet Paketleri menüsüne girin.
  5. Sol tarafta 0 TL yazan hediye internet paketinin sağ tarafındaki + işaretine tıklayın.
  6. Satın Al diyerek işlemi tamamlayabilirsiniz.
Uyarı
0 TL olan paketi satın almanız durumunda hesabınızdan para düşülmeyecektir. Yanlış paketi satın al dememek için dikkat edin.

İşlemler ile ilgili ekran görüntülerini aşağıda inceleyebilirsiniz:

vodafone yanımda

vodafone yanımda 2vodafone yanımda 3vodafone yanımda 1