Android 7 Nougat Çıkış Tarihi

Merakla beklenen Google’ ın Android 7 işletim sisteminin çıkış tarihi sonunda sızdı. Android 7 çıkış tarihi daha önceki söylemlerden çok farklı olmamakla birlikte yine ağustos ayı içerisinde çıkacağı belli oldu. Android 7 yi ilk olarak Nexus telefonlar ile Android One kapsamındaki telefonlar alacak.

Android Nougat Çıkış Tarihi

Kanada operatörü Telus’ un ortaya çıkan güncelleme planına göre Android 7 Nougat güncellemesi 22 Ağustos tarihinde Nexus 5X ve Nexus 6P den başlamak üzere sunulacak.

Güncelleme : Nexus cihazlara final sürümü güncellemesi geldiği haberlerini aldım. Fakat Android One cihazlar gelen güncelleme beta final güncellemesi. Android One Cihazlarada kısa zaman sonra güncelleme gelecektir. Bu güncellemeler Google tarafından kademeli olarak dağıtılmakta. Şimdiye kadar her zaman olduğu gibi. Acele etmeyin. Android One cihazlar çok yakın sürede alacaklar güncellemeyi. 

Her zaman olduğu gibi Nexus cihazlar ile beraber Android One cihazlarda bu güncellemeyi anında alacaklar. Ülkemizde Android 7 Nougat güncellemesini ilk alacak cihazlar General Mobile 4G ve General Mobile 5 Plus.

General Mobile Android 7 Güncellemesi Geliyor

General Mobile 4G ve 5 Plus telefonları Android One projesi kapsamındadır. Bunun için bu cihazlarda Nexus ile beraber bu güncellemeyi alacaktır. Tabi bu güncellemelerin cihazlara her zaman olduğu gibi kademeli olarak dağıtılacağını unutmamak lazım.

Samsung, HTC, LG, Sony, Asus Android 7 Çıkış Tarihi

Bu markaların kullanıcılarına ne zaman Android 7 yi sunacakları hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Android One cihazlar dışında cihaz kullananların bu güncellemeyi alması için 1 yıla kadar beklemesi gerekebilir.

Android 7 Nougat hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

“Android 7 Nougat Çıkış Tarihi” üzerine 3 yorum

  1. 3g şebek üzeri görüntüle görşme olsadi ve simkarta numar taşıma ekran yana çevirme olsaydı çok güzel olurdu

    Yanıtla

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.