Google’ın yeni e-posta uygulaması INBOX

G

Google’ ın Gmail ekibi INBOX uygulamasını duyurdu. Google e-posta için yeni bir web ve mobil arayüzü oluşturmuş durumda. Ve şuan için sistem sadece davetiye ile çalışıyor. Yakın zamanda davetiye sisteminin kalkıp herkese açık duruma geleceğini düşünüyorum.

Google, INBOX ile Gmail’ den tamamen vazgeçti mi bilinmez. Daha önceki örneklere bakarsak (Gtalk -> Hangouts) bununda böyle bir evrilme yaşayacağı Gmail den INBOX a dönüşeceğini düşünmek çokta imkansız değil.

Google INBOX özellikleri

INBOX’ ın web sitesine bakarsanız oldukça önemli özellikler ve grafik tasarımıyla geliyor.

İleti gruplarının INBOX ile daha mantıklı ve kullanışlı olacağı görüşündeyim. Önemli Kısımlarda ise dünya çapında popüler hizmetler için bir etkileşim söz konusu. Benim en çok hoşuma giden Hatırlatıcı özelliği oldu. Ekstradan yapılacaklar listesi uygulamaları kullanmaktan kurtulacağız.

Google INBOX davetiyesi nasıl alınır?

INBOX ı kullanmaya hemen başlamak istiyorsanız ya INBOX kullanan birisinden davetiye alacaksınız ya da inbox@google.com mail adresine boş bir mail atacaksınız.

Yazar Hakkında

Serhan Yıldız

Balıkesir Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümü mezunuyum. SEO, Sosyal Medya, İnternet Reklamcılığı, Web Programlama, Motivasyon ve Performans Arttırma alanlarında MedyaZ İnternet Hizmetlerinde Kurumsal Danışman olarak görev yapmaktayım.

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategoriler

Son Yorumlar

Bumerang - Yazarkafe
SEO Uzmanı

SEO Uzmanı