Google’ın yeni e-posta uygulaması INBOX

Google’ ın Gmail ekibi INBOX uygulamasını duyurdu. Google e-posta için yeni bir web ve mobil arayüzü oluşturmuş durumda. Ve şuan için sistem sadece davetiye ile çalışıyor. Yakın zamanda davetiye sisteminin kalkıp herkese açık duruma geleceğini düşünüyorum.

Google, INBOX ile Gmail’ den tamamen vazgeçti mi bilinmez. Daha önceki örneklere bakarsak (Gtalk -> Hangouts) bununda böyle bir evrilme yaşayacağı Gmail den INBOX a dönüşeceğini düşünmek çokta imkansız değil.

Google INBOX özellikleri

INBOX’ ın web sitesine bakarsanız oldukça önemli özellikler ve grafik tasarımıyla geliyor.

İleti gruplarının INBOX ile daha mantıklı ve kullanışlı olacağı görüşündeyim. Önemli Kısımlarda ise dünya çapında popüler hizmetler için bir etkileşim söz konusu. Benim en çok hoşuma giden Hatırlatıcı özelliği oldu. Ekstradan yapılacaklar listesi uygulamaları kullanmaktan kurtulacağız.

Google INBOX davetiyesi nasıl alınır?

INBOX ı kullanmaya hemen başlamak istiyorsanız ya INBOX kullanan birisinden davetiye alacaksınız ya da inbox@google.com mail adresine boş bir mail atacaksınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.