Ağustos 2011 Google PageRank Güncellemesi

google pagerank pr güncellemeGoogle, PageRank güncellemelerini artık daha sık hale getirmeye başladı. 4 Ağustos 2011 tarihiyle (bugün) Pagerank güncellemesi başladı. Yeni açmış olduğum blogum pagerank 2 olmuş. Umarız bu güncelleme herkese hayırlı olur. 

Temmuz güncellemesinde artık Pagerank güncellemelerinin aylık olabileceği fikri aklıma gelmişti. Bu güncelleme ile de sanıyorumki artık Pagerank güncellemeleri aylık olabilir. Bu durum bizler için oldukça iyi bir durum aslında. Yaptığımız SEO çalışmalarının sonucunu kısa zamanda görebileceğiz. Ayrıca SEO çalışmaları süreklilik kazanacak ve bu da daha fazla tecrübeyi daha kısa zamanda kazanacağımız anlamına gelmekte.

Duruma birde site sahipleri tarafından bakmak lazım. Önceden belli dönemlerde SEO uzmanlarıyla anlaşıp sitelerine SEO çalışmaları yaptırmaktaydılar. Şimdi ise ara vermeksizin sürekli SEO çalışmaları yapılması gerekecek. Buda site yöneticilerine ekmaliyet oluşturacağı kesin.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.