Yeni Temaya Geçiş

Bir aydır süredir bloguma yazı yazmadığımı farkettim. İşlerimin yoğunluğu ve havanın bunaltıcı sıcaklığı birleşince  insanın pek bir şey yapası gelmiyor. İlk başta amacım aklımdaki bir kaç konu ile ilgili yazı yazmaktı. Fakat daha sonra temada arkaplandan kaynaklı gözlerimin yorulduğunu farkettim.  Arkaplan gri olduğundan resimlerde ve yazılarda uzun süre baktığınızda siteden soğutuyor. Bende yazı yazmayı bıraktım tema bakmaya başladım.

Sıfırdan tema yapmam oldukça zamanımı alacaktı ki pekte niyetim yoktu. Daha sonra Cem Demir‘ in Zümrüt teması aklıma geldi. Temayı incelemek için sitesine girdiğimde yeni bir tema ile karşılaştım. Bilge WordPress Teması gözüme oldukça güzel geldi. Temayı tabiki olduğu gibi kullanamadım. Kendime göre bazı değişiklikler yaptım. Fakat Cem Demir’ in bu güzel teması için kendisine teşekkür ediyorum. Biraz üzerinde oynayarak herkes kendi beğenisine göre ayarlayabilir. Tabi emeğe saygı için footer daki linki silmemek kaydı ile 😀

“Yeni Temaya Geçiş” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.