Ücretsiz SEO Analizi

SEO Nedir? diyerek başlamayacağım yazıya. Bir siteye SEO çalışması yapmanın ilk adımı SEO Analizinden geçer. SEO Analizi sitenin durumunu, rakiplerinin durumunu ve SEO Stratejisi ve Planlaması hakkında çok kritik ve önemli bilgiler vermektedir. Bu bilgiler doğru yorumlandığında SEO Çalışmasının hatalı olması çok küçük bir ihtimaldir. SEO bir süreçtir. SEO Analizi bu süreç ilk ve en önemli adımıdır.

Bu sektörde hizmet veren kişi ve ya kurumlar 10 TL ile 1000 TL arasında SEO Analiz ücretleri talep etmektedir. SEO Ajansı olarak bizim SEO Analizi için talep ettiğimiz ücret 400 TL dir. Evet ne çok ucuz. Ne de çok pahalı.

Çok kısa bir süreliğine bu hizmeti ücretsiz olarak ziyaretçilerime sunmak istiyorum. Normalde yaptığımız SEO Analizinin biraz daha sadesi durumunda. Ücretsiz SEO Analizi olduğu için merak etmeyin. Çok basit bir rapor göndermeyeceğim 🙂

Ücretsiz SEO Analizi Neleri İçeriyor?

Başarılı bir SEO Uzmanı için SEO Analizi birinci önceliktedir.Biraz önce de bahsettiğim gibi normal rapordan daha sade ama asla basit değil. Ayrıca SEO Analiz Raporunun sonunda not bölümünde işinize yarayacak bilgilendirmeler ve yönlendirmeler olacak. Not bölümü neleri mi kapsıyor?

Anahtar kelimelerinizde durumunuz nedir?

En yakın rakibinizin durumu nedir?

Başarılı bir SEO çalışması için nasıl bir yol izlemelisiniz?

SEO hatalarınız neler?

[mailmunch-form id=”89255″]

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.