Facebook Home Yayınlandı

Facebook Home uzun bir bekleyişin ardından yayınlandı. Facebook Home her yeni uygulamada olduğu gibi ABD dışı ülkeler için kullanılabilir durumda değil. İlerleyen haftalarda diğer ülkeler ile beraber Türkiye içinde indirilmeye açılacaktır.

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][note]Güncelleme: Facebook Home uygulaması Türkiye’ den indirmelere açılmıştır.[/note]

Facebook Home ilk etapta HTC One X, HTC One X+, Galaxy S 3 ve Galaxy Note 2 cihazları için yüklenebilir olarak Google Play de yerini alacak.

Facebook Home uygulamasının yukarıdaki cihazlar dışında bir çok cihazda da çalıştığı hakkında bilgiler mevcut. İsteyen aşağıdaki linkten indirip Facebook Home uygulamasını deneyebilir.

Facebook Home uygulamasının düzgün çalışması için Facebook ve Facebook Messenger uygulamalarının yüklü olması önerilmekte.

Facebook Home Google Play linki:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.facebook.home

Cihazınız Facebook un izin verdiği cihazlardan biri değilse aşağıdaki adımlar sayesinde Facebook Home u cihazınıza kurabilirsiniz.

[/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][note]Kurulum yapanlar sonuçlarını cihaz modelleri ile birlikte yoruma yazarlarsa diğer yüklemek isteyen arkadaşlara da fikir vermiş olurlar.[/note]

  1. Öncelikle Facebook ve Facebook Messenger uygulamalarını cihazınızdan kaldırın.
  2. Harici APK kurulumu engelleyecek olan Bilinmeyen Kaynakları aktif etmelisiniz. Ayarlar/Güvenlik/Bilinmeyen Kaynaklar ı takip edip işaretleyin.
  3. İndirin ve kurun. [/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][wpdm_file id=23]
  4. İndirin ve kurun. [wpdm_file id=20]
  5. İndirin ve kurun. [wpdm_file id=22]
  6. Facebook Home u cihazınıza kurmuş oldunuz. Cihazınızın Home tuşuna basıp Facebook Home u varsayılan başlatıcı olarak seçin.

[blockquote]Dosyalar MoDaCo sitesinden alınmıştır.[/blockquote]

[icon type=”alert_icon” color=”dark” bgcolor=”red”] [h4]Dikkat[/h4] Facebook Home uygulaması henüz tüm cihazlar için kararlı olarak çalışmamaktadır. Bu işlem sonucu oluşabilecek yazılımsal hatalar kullanıcının sorumluluğundadır.[/icon]

[note]Kurulum yapanlar sonuçlarını cihaz modelleri ile birlikte yoruma yazarlarsa diğer yüklemek isteyen arkadaşlara da fikir vermiş olurlar.[/note][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

“Facebook Home Yayınlandı” üzerine bir yorum

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.