İş Kuruyorum ile Ek Gelir

MedyaZ ile birlikte kısa süre önce oluşturduğumuz İş Kuruyorum platformu yoğun ilgi gördü. Bir kaç paylaşımla beklediğimizin üzerinde bir başvuru birikti elimizde. İş kuruyorum çıkış amacı ek gelir modelleri arasında kişiye özel danışmanlık vermek. Böylece internette gördüğümüz ve her geçen gün artan bir çok ek gelir kazanacağınızı öne süren(!) yöntemler yerine uygulanabilirliği yüksek modelleri bir araya toplayıp sizin yapabileceğiniz işi size önermeye çalışmak.

Deminki cümlede ünlem işaretini görmüşsünüzdür. Onu özellikle koydum. Her gün ek kazanç sağladığı söylenen işlerin bir yenisi internet alemini doldurmakta. İş böyle olunca evden ek gelir kazanmak isteyen insanlar çoğunlukla yanlış yollara saparak ek gelir kazanma ihtimaline soğuk bakmaya başlıyor.

Aynı şey sermayesi olup bayilik almak isteyenlerde de mevcut. Nereye nasıl yatırım yapacağını, hangisinin hangi bölgede avantajlı olabileceğini bilmeden yapılan yatırımlar, alınan bayilikler zaman içerisinde çöp oluyor.

Sizinde kafanızda ek olarak bir şeyler yapmak veya bir iş kurmak var ise; internette yolunuzu kaybetmek yerine, bu sistemi kullanarak kısa zamanda istediğiniz gibi bir işe sahip olabilirsiniz. Ayrıca belirtmek isterim ki bu sistem yorum yap para kazan, anket doldur para kazan gibi hiç bir işe yarayan işlerle karşınıza gelmez. Bu başlı başına amacına odaklanmış yeni bir sistem.

Uzun yıllardır bu konularda danışmanlık veren MedyaZ, bu yeni proje ile iş kurmak isteyen ve ek gelir kazanmak isteyen ziyaretçilerine ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti vermeye başladı. Ve bu hizmet iş kurmak veya ek gelir elde etmek isteyen herkese daima ücretsiz olacak.

Sizde bu fırsatı kaçırmamak için hemen http://iskuruyorum.medyaz.net sitesinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

“İş Kuruyorum ile Ek Gelir” üzerine bir yorum

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.