Merhaba Dünya

Merhaba sevgili takipçilerim,

Uzun zamandır kendi adıma “net.tr” uzantısını alıp kendi adıma bir site açayım diyordum. Tabii çevremde buna teşvik eden dostlarımın katkısınıda unutmamak gerekir. Bu “Hoşgeldim” yazısını fazla uzatmak gibi bir niyetim yok açıkçası. Sadece sitenin genel çerçevesinden bahsetmek istiyorum.

Şimdiye kadar yapmış olduğum yada yönetmiş olduğum hiç bir sitede hakkımda bölümü yapmamıştım. Burası benim sitemse burda olmalı dedim ve Hakkımda bölümü oluşturdum.

Yapmış olduğum tüm projeleri ve üzerinde çalıştığım projeleride Referanslarım bölümünde ayrıntılı olarak tanıtımını yapıcam.

Gelelim hizmetlere. Benim ne işlerle uğraştığımı bir çok kişi az çok bilmekte. Ama bu sitede oldukça geniş bir yelpazede, ayrıntılarını anlatarak bir Hizmetler sayfası oluşturuyorum. Burda SEO, Sosyal Medya Danışmanlığı, Web Sitesi Oluşturma, E-Ticaret sistemleri gibi sağladığım hizmetlerin tanıtımını yapıcam.

İşte benim için en önemli kısma geldim. Bizzat kendi klavyemden çıkan yazılarımı yayınlayacağım bölüm olan Blog bölümüne. Bu bölümün benim için önemi büyük. Bu bölümde yayınlanacak olan yazılar eminim web işlerine meraklı birçok ziyaretçiminde işine birçok yerde yarayacaktır. Bu bölümde sadece kendi istediğim şeyleri değil, ziyaretçilerimin istekleri doğrultusunda da yazılar yayınlayacağım.

Sanıyorum 2-3 güne tüm sayfaların yapımı biter. Şuan itibariyle siteyi açıyorum. Blog bölümü öncelikli bölümüm olacak. Umarım hepimize faydası olur. Bir dahaki yazıda görüşünceye kadar esenlikle kalın.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.