V9.com Anasayfa Değiştirememe Çözümü

Bugün v9.com alan adından gelen ziyaretçilerle karşılaştım. Siteye girdim. Açıkçası gözüme hoş gelmedi değil. Ama Google da v9.com diye aratınca birçok kişinin bu durumdan rahatsız olduğunu gördüm. İndirdiğiniz programları kurarken hiç bakmadan “İleri” dediğinizde böyle durumlarla karşılaşabiliyorsunuz. Program kurulumlarında v9.com anasayfa yap tarzında bir tik işaretli oluyor ve siz ileri dediğinizde v9.com anasayfanız oluyor.

Şimdi gelelim v9.com Anasayfa Değiştirememe Sorunu Çözümüne

1- Internet Explorer için

Masa üstünüzde bulunan Internet Explorer simgesine sağ tıklayın ve özellikleri seçin
Hedef sekmesinde ki ”C:Program FilesInternet Exploreriexplore.exe”www.v9.com/gls/gls_1327422345_716708” kısmı
C:Program FilesInternet Exploreriexplore.exe”www.google.com.tr” olarak değiştirin.

Anasayfa değişikliği bitti.

2- Google Chrome için

Masa üstünüzde bulunan Google Chrome simgesine sağ tıklayın ve özellikleri seçin.
Hedef sekmesindeki ”C:UsersHanAppDataLocalGoogleChromeApplica tionchrome.exe www.v9.com/gls/gls_1327422345_716708” kısmı
C:UsersHanAppDataLocalGoogleChromeApplicati onchrome.exe www.google.com.tr” olarak değiştirin.

Anasayfa değişikliği bitti.

 

“V9.com Anasayfa Değiştirememe Çözümü” üzerine 38 yorum

 1. Internet Explorer için “C:Program Files (x86)Internet Exploreriexplore.exe” tr.v9.com/tam/tam_1333041138_676442 yaziyor yukarda söyleneni yaptım olmadı peki şimdi ne yapmalıyım ne olur kurtarın beni bu v9dan 🙁

  Yanıtla
 2. Dediklerinizi yaptım ama hata veriyor daha doğrusu yol ve dosya adının doğru olmasını sağlayın diyor.Doğru yazdığıma da eminim ne yapabilirim?

  Yanıtla
  • Youcan remove the IE/Chrome/Firefox shortcut from the desktop and recreate a newone from IE/Chrome/Firefox folder in Program Files folder.
   In addition, please find attached an uninstall tool, which can be used when you have difficulties with the above method.

 3. Ya lütfen yardım edin google chrome kullanıyorum yukarıda yazanların hepsini yaptım olmuyor. lütfen cevap verin yol ve dosya adının doğru olmasını sağlayın diyor.

  Yanıtla
  • Youcan remove the IE / Chrome / Firefox shortcut from the desktop and recreate a newone from IE / Chrome / Firefox folder in Program Files folder. 
   In addition, attached please find an uninstall tool, which can be used when you have difficulties with the above method .

 4. Buldum!!! ben google chrome kullanıyorum ama heralde internet explorerde de olur. hedef kısmının hepsini değil sadece exe den sonrasını silin ve exe’den sonra bir boşluk bırakıp http://www.google.com.tr yazın 🙂 geçmiş olsun

  Yanıtla
 5. v9 nasıl kaldırılır??? cromeyi prgram ekle kaldır bölümünden silin,kaldırın….yeniden indirn yükleyin bu kadar,hepsi 5dakikanızı almaz

  Yanıtla
  • Youcan remove the IE / Chrome / Firefox shortcut from the desktop and recreate a newone from IE / Chrome / Firefox folder in Program Files folder. 
   In addition, attached please find an uninstall tool, which can be used when you have difficulties with the above method .

 6. Bilgisayarınıza USB Secure & Active ‘ i kurmanızı öneriyorum, Hem V9 hemde diğer bütün istenmeyen sayfa ve REKLAM’ları tespid edip otomatik düzeltiyor. Yeni kurduğunuz programlarıda denetlediğinden Reklam bulaşma korkusu olmadan bilgisayarda rahat bir ortam sağlanıyor..
  > http://www.tamindir.com/usb-secure-active/

  Yanıtla
 7. Ya Serhan Hocam senin yukarıda verdiğin adreste senin işletim sistemindeki senin kullanıcı adın olan “Han” yazıyor.
  C:UsersHan

  Yanıtla
 8. Ya Serhan Hocam senin yukarıda verdiğin adreste senin işletim sistemindeki senin kullanıcı adın olan “Han” yazıyor.
  C:UsersHan Bunu olduğu gibi kopyala yapıştır yapan arkadaşlar hata uyarısı alıyor. Önce kendi kullanıcı adımızı girmemiz gerek

  Yanıtla
 9. dedigimiz gibi yapıyorum pcyi kapatıyorum tekrar acıyorum yine v9 cıkıyorum her kapatma acmada aynı sorun

  Yanıtla
 10. bu yöntem bi işe yaramaz proğram daha doğrusu virüs diyim kendini biyere atmış sen şimdi chormdan veya ie den herneise kaldırırsın kapatıp açarsın pc yi bi bakarsın yine karşında. antivürüslerde çözmüyor dolayısı ile virüsün kendini gizlediği yeri bulmak lazım aksi halde bilgisayar çalıştıkça virüs kodlanmış yere atak yapar durur artık virüsü yapan kaç sn de atak yapmasını istediyse eğer diğer bölümlerede sıçradıysa D.E.F komple temizlik ister aksi halde vürüsü bulmak gerek bu sorunu inş çözülür veya çözeriz

  Yanıtla
  • aynen dediğin gibi kardeşim hertürlü şeyi denedim ama olmuyor regeditte bi bulsam bulamadım yaparsan buraya yazarsan sevinirim kardeşim

 11. ya arkadaşım bende search and seek anasayfa lütfen onu kaldırmak için bir çözüm bulun şimdiden teşekkürler…………

  Yanıtla
  • Bu sorun ilk çıktığı zaman acil olarak bulunmuş bir çözüm idi. Ve birçok kişide bu çözüm ile sorunu çözdü. Yaptığınız yanlış bir işlem vardır büyük ihtimal.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.