Vodafone Smart Tab 10Vodafone Smart Tab 10 İncelemesi adlı yazımda ve Vodafone Smart Tab 10 ve 7 Root Olma yazımda yorumlardan aldığım geri dönüşler beni Vodafone Smart Tab 10 ile ilgili soruları ve cevaplarını bir başlık altında toplayıp bilgi almak isteyenlere kolay yoldan gerekli bilgiyi sağlamak. Sürekli olarakta yorumlardan aldığım sorularında cevaplarını ekleyeceğim bu yazıya. Sürekli güncel olacaktır emin olun.

1- Vodafone Smart Tab 10 aldım. Fakat sürekli reset atıyor. Ne yapmalıyım?
Bu reset atma durumu birçok tablette mevcut. Sanıyorumki bu sorun yazılımsal bir sorun. Ve güncelleme gelirse bu sorundan kurtulacaksınız. Ama isterseniz teknik servise götürebilirsiniz.

2- Vodafone Smart Tab 10 güncellemesi ne zaman gelecek?
Vodafone müşteri hizmetlerinden aldığım bilgiye göre şuan için bir tarih belli değil. Vodafone Smart Tab 10 tanıtımında Vodafone yetkilisi kısa zaman içinde güncelleme geleceğini bildirmişti.

3- Vodafone Smart Tab 10 Android 4.0 ICS güncellemesi gelirmi?
Bir güncelleme gelecek söylediklerine göre. Ama yazılımsal problemleri düzeltmek adına yamamı gelir yoksa Android 4.0 ICS mi gelir belli değil.

4- Vodafone Smart Tab 10 kenarlarda ışık sızması var. Ne yapmalıyım?
Yapabileceğiniz bir şey yok. Tüm Vodafone tabletlerde mevcut bu ışık sızması. Sıkıntı çıkaracak birşey değil.

5- Vodafone Smart Tab 10 kapandı açılmıyor. Ne yapıcam?
Açma/Kapama tuşuna 30 sn basılı tutun tekrardan açılacaktır. Olmazsa biraz şarja takın. 5-10 dk sonra 1 kere basın olmazsa 30 sn basılı tutun. Yine de açılmıyorsa teknik servise götürün.

6- Vodafone Smart Tab 10 Recovery Bölümü nasıl açılır?
Vodafone Smart Tab 10 tabletiniz kapalı iken ses kısma tuşuna basılı tutarken, güç düğmesine basarak açın tableti. Android yazısı geldikten sonra Recovery Bölümü gelecek karşınıza.

7- Vodafone Smart Tab 10 Wipe-Cache bölümünü silmek zararlımıdır?
Wipe-cache sistem kurulumu sırasındaki geçici bilgilerin saklandığı yerdir. Wipe-cache silerek bazı sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Wipe-cache silmek için üst maddede anlattığım gibi recovery bölümüne girin. Wipe-Cache Partition u seçip silin. Daha sonra Reboot System demelisiniz. Ama dikkat edin. Yanlış seçeneği seçerseniz recovery yaparsınız ve fabrika ayarlarına döndürürsünüz.

Vodafone Smart Tab 10 Güncellemesi gelmiş bulunmakta.